Hakkımızda

Dijital iletişime yaklaşımımız basit bir gerçeklikle destekleniyor: Evrilen iletişim dünyası.

Medya ve teknolojideki evrim tüm dünyada beraberinde yeni bir ajans yapısını ve vizyonunu getirdi. İletişimin sürekli değişen gerekliliklerine entegre olabilen ve partnerleri ile birlikte bu süreci yöneten bir dijital ajans.  Bu yeni yaklaşımda değişmeyen şey, sonuç odaklı iş çözümlerini sunma sözümüzdür.

360 Derece Entegre Dijital Çözümler

Capture Was; Dijital stratejiden medya satın almaya ve sosyal medyaya kadar geniş bir yelpazede 360 derece çözüm sunan yeni nesil bir ajans. Kuruluşundan beri, markalara Entegre Dijital İletişim konusunda yön gösteriyor. Rasyonel ve çözüm merkezli stratejiler aracılığıyla bütünsel ve şeffaf bir yaklaşım sunuyoruz.

Markalarımızla, yaptığımız her çalışmanın özünde, ilk aşamadan başlayarak, hedef kitle içgörürleri ve bütçe rasyonelleri doğrultusunda şirket kültürünü yansıtacak çözümler vardır.

Capture Was olarak iletişim becerilerinin ve müşteri ilişkilerinin, hedefleri karşılayan ve beklentileri aşan projeleri ve kampanyaları sunma becerisiyle el ele gitmesi gerektiğinin farkındayız.

Global Araçlar

Dijital dünyayı iletişimin öncüsü yapan unsur ölçülebilinirliğidir. Capture Was, Medya planlama ve satın alma alanında ve sosyal medya yönetiminde global seviyede ortaklıklarını kullanır.